51 Okey Mod Apk 2.10.3

51 Okey Mod Apk 2.10.3

App Information of 51 Okey on android with unlimited money/coins

App Name 51 Okey
Package Name com.hyilmaz.okey.ellibir
Version 1.9.0
Rating ( 554 )
Size 23.6 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2020-05-22
Installs 100,000+
Category Board, Games

Description of 51 Okey for android free download

Mod Id: com.hyilmaz.okey.ellibir

51 Okey oyna. 51 Okey, yapay zekası, zengin görsel efektleri, basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun 51 okey oyunu indir. İnternetsiz, bilgisayara karşı 51 okey oyna. Ücretsiz 51 oyna. Herkese iyi eğlenceler.

51 Okey Özellikleri:
– Google Game Play Service,
– Başarılar,
– Sıralamalar,
– İstatistikler,
– Görevler,
– Seviyeler.

Ayarlar:
– Oyun Hız Ayarı,
– Akıllı Taş Dizme açık / kapalı

Oynanış:
– Ele ilk başlayacak kişiye 15, diğer oyunculara 14 taş dağıtılır.

Yere daha önce seri açan yoksa, ıstakanızdaki seri perlerin rakam değerleri toplamı 51 ve üstü olmalı. Daha önce seri açan birisi varsa, en son seri açanın açtığı değerden 1 fazla değerde açma yapabilirsiniz.

– Çift alanına açmak için en az 4 çift periniz olmalı. Çift alanına açmada, seri alanına açmadaki gibi arttırma kuralı(son açandan daha fazla açma) yoktur.

– Sıra size geldiğinde, soldan veya yerden taş çekiyordunuz. Elli bir okey oyununda yerden taş çekin. Hemen soldan taş çekme alışkanlığını bırakın. Soldan çekebilmenin koşulları var.

– Aynı renkli taşlardaki 12 13 1 dizilişi per olarak kabul edilmiyor.

– Gösterge gösterme yoktur.

– Okeyde, elinizdeki taşların tamamının per olmasını sağladıktan sonra, artan bir taşı yerdeki göstergenin üzerine bırakıp eli siz kazanıyordunuz. 51 okeyde, göstergenin üstüne taş atma diye bir şey yoktur. Yerde, çekilecek taş kalmamışsa, sıra kendisinde olan oyuncu yana taş attığı anda el biter. Veya sıra kendisinde olan oyuncunun ıstakasında 1 taş kalmışsa, bu taşı yana attığı anda el biter.

Istakadanızdaki perlerin rakam değerleri toplamı, 51 den fazla veya 51 e eşitse, bu perleri yere açabilirsiniz. Sıra sizde olmalı ve yerden veya yandan taş çekmiş olmalısınız. Bu şekilde ilk defa yere açtıktan sonra, oyunda seri açmış olarak gösterilirsiniz. Eğer daha önceden yere seri açmış iseniz, ıstakanızda oluşturduğunuz herhangi bir peri, koşul olmadan yere açabilirsiniz. Tabi öncelikle yine sıra sizde olmalı ve yerden veya yandan taş çekmiş olmalısınız. Yere daha önce açan olmamışsa perlerin rakam değerleri toplamı 51 ve üstü olmalı. Daha önce seri açan birisi varsa, ıstakanızdaki perlerin rakam değerleri toplamı o kişinin açtığı değerin bir fazlası olmalı. Örneğin ilk açan kişi 54 ile açtı. Bu durumda en az 55 ile açılabilir. İkinci açan 57 açtı. Sonraki açacak kişi en az 58 ile açabilir. Son açandan en az 1 fazla olmalı.

Sıra size geldi, yerden taş çektiniz. Istanızdaki çiftli perlerin sayısı 4 ve üstü ise çift alanına bu perleri açabilirsiniz. Bu şekilde çift açtıktan sonra, oyunda çift açmış olarak gösterilirsiniz. Çift açmada arttırma kuralı yoktur. En son çift açanın açtığı çift sayısından fazla açmak gibi bir kural yoktur. Her zaman 4 çift ile açılabilir.

Daha önceden yere seri veya çift açtınız. Tekrar sıra size geldi. Yere açılmış perlerin devamı olabilecek bir taş ıstakanızda varsa, bunu bu per gruplarının soluna veya sağına koyabilirsiniz. Buna işleme denilir.

– Daha önce çift açmışsanız, yerdeki seri perlere de işleme yapabilirsiniz. Ancak ıstakanızdaki seri perleri, yerdeki boş bir satıra açamazsınız.
Sadece önceden açılmış seri perlere işleme yapabilirsiniz. Veya ıstakanızda çift peri varsa, bunu çift alanına açabilirsiniz.

– Daha önce seri açmışsanız, yerdeki perlere işleme yapabilirsiniz. Istakanızdaki seri perleri, yerdeki boş bir satıra da açabilirsiniz. Istakanızda çift per varsa, bunu çift alanına açabilmeniz için daha önceden en az bir kişi çift alanına açmış olmalı.

NOT:
– OYUNDA PUANLAMALAR VE İSTATİSTİKLER ANLIK OLARAK GÜNCELLENMEZ!
51 play Okey. 51 Okay, artificial intelligence, rich visual effects, simple, convenient interface with 51 purpose-hockey game download. Without internet, play 51 hockey against the computer. Play Free 51. Have fun everybody.

51 Okay Features:
– Google Play Game Service,
– Achievements,
– Rankings,
– Statistics
– Tasks,
– Levels.

Settings:
– Game Speed ​​Adjustment,
– Smart Stacking Stones on / off

gameplay:
– Eliminate the first 15 people will start to be distributed to other players 14 stone.

If the ground before opening series, numerical values ​​of the series pere your cue should be the sum of 51 and above. If someone opens the series before, you can open 1 more value than the value that opened the series last opened.

– At least 4 must have space to open a double double fairies. In opening the even field line auction rules as in open field (more open than the last turn) is not.

– When it comes to you, you were pulling stones from the left or place. Fifty pull up stones in a hockey game. Just release the left stone taking habits. There are conditions to pull the left.

– In the same color stone 12 13 1 arrangement is not considered to be pr.

– No show display.

– Okay, after you make it all por stones in your hand, you were gaining on the left hand of a move indicator in the growing city. 51 okey, there is no indication on stone-throwing something. Where, if the stone will be drawn, hand ends as soon as the player who threw stones at him sideways. If the player’s cue or sequence, which itself remains in one piece, hand finished at the time of this move since.

The total value of the numbers in your Istakada pere, 51 more than or equal to 51, you can open this place kickers. It must be your turn, and you should have taken place or side stones. After opening this way the first time when you opened the series as shown in the game. If you are already logged somewhere series, any fairy you create your cues, you can open the floor without condition. Of course, you should be in the first row again and should have taken place or side stones. If the numerical value of pere be opened before the ground must be a total of 51 or higher. If someone opens the series before, the total value of kickers your cue figure should be more than the value of a person’s turn. For example, it opened with 54 first opened people. In this case it can be opened by at least 55. The second opened 57 opened. Next will be open at least 58 people. It must be at least 1 more than last turn.

He now come to you, you take the place of stones. The number of double pera pera your ista 4 and above can open this area to double. After opening pair this way, you have opened as shown double in the game. There is no rule to increase in the double opening. The couple caused the number of hungry is no rule as to open more than the last couple. Always opened with 4 pairs.

You have opened a series or two places before. Again he came to you. If your cue to be more of a stone floor opened pere, you can put it to the left or to the right of the pin group. This processing is called.

– If you open pair before, you can also work in place kickers series. But the series pere your cue, you can not post a blank line on the ground.
You can only work with predrilled series pairs. Or, if you double your cue fairy, you can open the double space.

– If you have turned the series before, you can process in place kickers. series pere your cue, you can turn in a blank line on the ground. If your cue per pair, before it can open at least one person for a double space should be opened to the pair.

NOTE:
– Ratings and not UPDATING STATISTICS AS AN INSTANT GAME!
– Hata Düzeltmeleri.

Spades Mod Apk 2.9.3

Spades 1.13.0

Version 1.13.0

Developer Fuzzy Mobile Games

Uploaded September 21, 2022 06:35

Filesize 21.6 MB

Gin Rummy Mod Apk 2.14.3

Gin Rummy 2.7.0

Version 2.7.0

Developer Fuzzy Mobile Games

Uploaded September 21, 2022 06:34

Filesize 32.5 MB

101 Okey – İnternetsiz Mod Apk 2.6.0

101 Okey - İnternetsiz 2.6.1

Version 2.6.1

Developer Fuzzy Mobile Games

Uploaded May 28, 2021 08:59

Filesize 32.0 MB

Batak – Tekli, Eşli İnternetsiz Batak Mod Apk 3.16.4

Batak - Tekli, Eşli İnternetsiz Batak 3.16.4

Version 3.16.4

Developer Fuzzy Mobile Games

Uploaded January 05, 2021 12:21

Filesize 15.7 MB

Hearts – Card Game Mod Apk 2.15.2

Hearts - Card Game 2.15.2

Version 2.15.2

Developer Fuzzy Mobile Games

Uploaded December 31, 2020 09:46

Filesize 16.5 MB

Hearts Mod Apk 2.1.1

Hearts 2.1.1

Version 2.1.1

Developer Fuzzy Mobile Games

Uploaded December 30, 2020 10:58

Filesize 27.1 MB

Leave a Reply

Your email address will not be published.