İslami Bilgi Yarışması – Dini Bilgiler Oyunu 2021 Mod Apk 1.45

İslami Bilgi Yarışması – Dini Bilgiler Oyunu 2021 Mod Apk 1.45

App Information of İslami Bilgi Yarışması - Dini Bilgiler Oyunu 2021 on android with unlimited money/coins

App Name İslami Bilgi Yarışması - Dini Bilgiler Oyunu 2021
Package Name com.GustaGamingWorld.DiniBilgiYarismasi
Version 1.43
Rating
Size 20.3 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2021-02-28
Installs 10,000+
Category Games, Trivia
Developer

Description of İslami Bilgi Yarışması - Dini Bilgiler Oyunu 2021 for android free download

Mod Id: com.GustaGamingWorld.DiniBilgiYarismasi

Yepyeni İslami bilgi yarismasi oyunumuz sizlerle. Dini bilgiler ışığında yüzlerce soru ile, milyoner tarzında hazırlanmış oyunumuzu ister internetsiz ister online oynayın.

Oyunumuz hem kendi dini bilgilerinizi test edebileceğiniz, hem de diğer oyuncularla yarışabileceğiniz, online ve internetsiz oynama seçenekleri olan ücretsiz bir İslami bilgi yarismasi oyunudur. Ayrıca oyun içerisinde yarışarak İslam dini hakkında birçok yeni bilgi de edinebileceksiniz. Konunun uzmanları tarafından özenle hazırlanmış sorulardan oluşan oyunumuz, sürekli yeni sorular ve özellikler ile kendini yenilemeye devam etmektedir.

Oyun Hakkında:

Hepimiz az ya da çok dinimiz hakkında çeşitli bilgilere sahibiz. Dini kitaplar, hocalarımız, Diyanet, İslam tarihi ve hatta bazen dini hikayeler sayesinde birçok bilgi edinmiş bulunmaktayız. Peki dini bilgi düzeyinizi merak ediyor musunuz? İslami Bilgi Yarışması oyunumuz size bu sorunun cevabını verebilir. Oyun içerisinde ister kendi kendinizi test edecek şekilde internetsiz oynama, ister diğer oyuncularla birebir yarışma şeklinde bilgi düzeyinizi test edebilirsiniz.

Yarışma Türleri:

Oyun içerisinde 3 farklı yarışma türü vardır; Doğru-Yanlış, 1v1 Yarışma ve Klasik Yarışma. Doğru-Yanlış adından da anlaşılacağı gibi sadece doğru mu yanlış mı türünde sorulardan oluşan bir formattır. Klasik yarışma ise dört şıklı sorulardan oluşan, milyoner tarzını andıran bir yarışma türüdür. 1v1 yarışma ise iki oyuncuya aynı beş soru sorularak yarışmalarına olanak sağlayan pvp tarzında bir yarışma türüdür. islami bilgi yarismasi oyunumuzun 1v1 dışında kalan türlerini internetsiz oynama seçeceği mevcuttur, ancak 1v1 yarışma sadece online olarak oynanabilmektedir.

En İyiler Sıralamaları:

Oyun içerisinde yukarıda bahsettiğimiz yarışma türleri için kazanılan puanlar hem günlük, hem de tüm zamanlar şeklinde sıralanmaktadır. Bu sayede hem rekabet artmakta, hem de oyun daha keyifli hale gelmektedir.

Başarılar:

İslami bilgi yarismasi oyunumuz içerisinde yine rekabeti ve oyun keyfini artıracak birçok başarı bulunmaktadır. Bu başarıları tamamladıkça oyuncuların seviyesi artmakta ve bu sayede oyuncu daha fazla puan kazanabilmektedir.

Daha birçok sürpriz içerik oyunumuzda sizleri bekliyor!

Oyunumuz sürekli gelişmekte ve hem yeni sorular, hem de yeni özellikler ile kendini yenilemektedir. Oyun ile ilgili sorularınız veya görüşleriniz için bize mail atabilirsiniz : gusta.gamingworld@gmail.com

Hem kendinizle hem diğer oyuncular yarışarak bilgi düzeyinizi test edebileceğiniz oyunumuzu hemen indirin, ister internetsiz, ister online bir şekilde yarışmaya başlayın.

Bugüne kadar hazırlanmış en kapsamlı, en dolu dolu, en kaliteli İslami Bilgi Yarışması oyunu ücretsiz olarak sizlerle, hemen indirin ve oynamaya başlayın!
Our brand new Islamic information contest game is with you. With our hundreds of questions in the light of religious information, play our game prepared in millionaire style, either online or online.

Our game is a free Islamic information contest game, where you can test your own religious knowledge as well as compete with other players, with options to play online and without internet. You will also be able to get a lot of new information about the religion of Islam by competing in the game. Our game, consisting of carefully prepared questions by the experts of the subject, continues to renew itself with new questions and features.

About the game:

We all have a variety of information about our religion more or less. Thanks to religious books, our teachers, Diyanet, Islamic history and sometimes even religious stories, we have learned a lot of information. So are you curious about your level of religious knowledge? Our Islamic Quiz game can give you the answer to this question. You can test your level of knowledge in the game either by playing without internet, or by competing with other players.

Competition Types:

There are 3 different types of competition in the game; True-False, 1v1 Competition and Classic Competition. As it can be understood from the name of True-False, it is a format consisting only of questions such as true or false. The classical contest is a type of contest that consists of four questions and resembles a millionaire style. The 1v1 competition is a type of pvp type competition that allows two players to compete by asking the same five questions. Our Islamic information contest game will choose to play non-1v1 types without internet, but 1v1 contest can only be played online.

Best Rankings:

The points earned for the types of competitions mentioned above in the game are listed in both daily and all times. In this way, competition increases and the game becomes more enjoyable.

Achievements:

There are many successes in our Islamic information competition game that will increase the competition and enjoyment of the game. As you complete these achievements, the level of the players increases, so the player can earn more points.

Many more surprises are waiting for you in our content game!

Our game is constantly developing and renewing itself with both new questions and new features. For questions or comments about the game, you can email us: gusta.gamingworld@gmail.com

Download our game where you can test your level of knowledge by competing both with yourself and other players, and start competing online or online.

The most comprehensive, full, top quality Islamic Quiz game prepared to date, for free, download and start playing now!
Bazı hatalar giderildi

More from

Football Quiz Game 2020 Mod Apk 0.4

Football Quiz Game 2020 0.4

Version 0.4

Developer Gusta Gaming

Uploaded August 02, 2020 09:01

Filesize 20.6 MB

Leave a Reply

Your email address will not be published.